-23%

Портативна колонка-мікрофон HOCO BK5 Cantando karaoke microphone, 5W, White PTR
1 354,08 ₴
1 042,64 ₴
- В наявності
- Код: 6931474742292-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий караоке мікрофон Hoco BK5 — брендовий, якісний і багатофункціональний мікрофон з чудовими характеристиками, в унікальному, стильному і вишуканому дизайні.Мікрофон Hoco BK5 має сучасний полегшений корпус з алюмінієвого сплаву в двох кольорах на вибір. Відмінний, гучний і якісний звук, зручний і ергономічний, продуманий в деталях дизайн, надійність гарантована відомим брендом і весь спектр застосування сучасного портативного караоке мікрофона роблять Hoco BK5 відмінним вибором для співу.Мікрофон оснащений з'єднанням Bluetooth 5 з високою чутливістю і стабільністю, технологією відлуння-реверберації і багатошаровим шумозаглушенням, що дає вам відчуття фантастичного свята музики. Оригінальний Bluetooth мікрофон BK5 зовні вдає із себе сучасний вокальний мікрофон із циліндричним модулем, встановленим у рукоять. У цей модуль вбудований потужний динамік на 5W і кнопкова панель управління. Інтерфейс підключень (DC / AUX, TF, навушники) розташований у нижній частині модуля.Караоке-мікрофон Hoco BK5 сумісний з мобільними додатками для пристроїв на iOS і Android. Ви можете виконувати улюблені пісні під'єднавши мікрофон до свого девайса за допомогою Bluetooth. Крім того, ви можете під'єднати його до телефона через 3,5-мм аудіокабель і насолоджуватися улюбленою музикою через TF-карту (не входить до комплекту). Чудова якість виготовлення і портативний дизайн роблять мікрофон Hoco фаворитом серед любителів музики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Тип товару | Портативна колонка |
| Габарити | 79 x 79 x 270 мм |
| Живлення | 11692 |
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | ABS-пластик |
| Модель колонки | BK5 Cantando karaoke |
| Потужність | 5 Вт Вт |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Час заряджання | 3 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 042,64 ₴






