-23%

Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою- PTR
1 287 ₴
990,99 ₴
- В наявності
- Код: 1981-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Брелок входить до комплекту;
Висота: 17 см;
Ширина: 15 см;
Глибина: 10 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990,99 ₴










