-23%

Стильна чоловіча сумка екошкіра- PTR
2 494,44 ₴
1 920,72 ₴
- В наявності
- Код: 483-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сумка екошкіра
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі
Плечовий ремінь у комплекті;
Висота: 33 см;
Довжина: 46 см;
Глибина: 17 см;
Переваги:
Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження);
Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber.
Відсилання на день замовлення
Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (підробніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення)
Прямі постачання з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата у разі отримання
Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 44 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Вікова група | Універсальний |
| Глибина | 16 см |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920,72 ₴










