
Професійна окантовочна машинка для стрижки волосся GEEMY, Машинка для різних стрижок акумуляторна VN-63 PTR
503,88 ₴
387,99 ₴
- В наявності
- Код: 639e7j2-ptr
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Професійна окантовочна машинка для стрижки волосся GEEMY, Машинка для різних стрижок акумуляторна VN-63
⚡ Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
⚡ Відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє зручно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається протягом 6 годин і заряджання вистачає приблизно на годину роботи.
⚡ Рухоме лезо з нержавіючої сталі забезпечує тривале різання і не іржавіє. Завжди залишається гострим та високоміцним.
⚡ Тример з низьким рівнем вібрації та надтихою конструкцією, робочим шумом всього близько 50 дБ.
⚡ Характеристики:
- ⭐ Матеріал леза: точне лезо з нержавіючої сталі з титановою кришкою, спеціальне лезо трубки
- ⭐ Живлення: акумулятор
- ⭐ Вага: 169 г
- ⭐ Ширина зрізу: 40 мм
- ⭐ Мотор: Роторний
- ⭐ Кнопковий перемикач
- ⭐ Розмір: 150 x 40 мм
- ⭐ Потужність: 3 Вт
- ⭐ Термін роботи від акумулятора: до 60 хв
- ⭐ Тип: Машинка окантувальна
- ⭐ Напруга: AC220-240V У змінного струму, 50-60 Гц або AC100-110V 60 Гц
- ⭐ Довжина стрижки: Т-подібний ніж 0.1 мм
- ⭐ Час заряджання: 8 год
- ⭐ Матеріал корпусу: Високоякісний ABS-пластик
- ⭐ Індикатор заряду
- ⭐ Кількість швидкостей: 1, 6000 об/хв
⚡ Комплектація:
- ⭐ Машинка
- ⭐ Насадки – 0.1 мм, 1 мм, 1.5 мм
- ⭐ Щітка для чищення ножа
- ⭐ Кабель для заряджання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Професійна акумуляторна машинка для стриження GEEMY, професійна машинка для волосся VN-63 |
- Ціна: 387,99 ₴










