-23%

Електросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3 kg PTR
38 522,64 ₴
29 662,43 ₴
- В наявності
- Код: KCP34GG1E11-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
NIU KQi 100P Gray— це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.ПОТУЖНИЙ ДВИГУНПідвищене прискорення та крутний момент допомагають вам не відставати від інших та долати підйоми до 15%. Контролер NIU FOC робить двигун дуже ефективним, тому ви отримуєте потужну та тиху їзду.ВІД МІСТА ДО БЕЗДОРОЖНЬОГО РУХУЗавдяки 36-міліметровій двотактній підвісці KQi 100P пропонує чудову амортизацію для різноманітної місцевості. Чи то кам'янисті стежки, бруковані вулиці чи позашляхові доріжки, KQi 100P забезпечує комфортну та контрольовану їзду.РОЗУМНИЙ ДОДАТОК NIUЗалишайтеся на зв'язку та контролюйте ситуацію за допомогою розумного застосунку NIU.ПЕРЕДНЄ БАРАБАННЕ ГАЛЬМО + РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯУдосконалена гальмівна система KQi 100P забезпечує надзвичайно чутливе гальмування навіть на найкрутіших спусках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NIU |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17.3 кг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | Передня подвійна підвіска |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гарантійний термін | Обмежена гарантія 12 міс. міс |
| Діаметр коліс | 254 |
| Ємність батареї | 5.2 Ah |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Gray |
| Ландшафт | Асфальт |
| Мoдель | KQi 100P |
| Максимальна дальність пробігу, км | 29 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 |
| Максимальний кут підйому | 15° |
| Матеріал | Алюміній |
| Необхідний час для повного заряду | 5-6 років |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |
| Особливості | LED-дисплей |
| Призначено для статі | Унісекс |
| Розташування двигуна | Заднє мотор-колесо |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1229 × 1154 × 542 |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 505 × 1154 × 542 |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сидіння | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Вбудований |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура використання | Від −10 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від 0 до +40 °C |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Гальмо | Спереду: барабанні гальма. Позаду: электронні гальма |
| Шини | Пневматичні шини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 662,43 ₴





