-23%

Ящик для інструментів Qbrick System ONE Ultra HD RED 450 2.0 PROFI (5901238256533) PTR
6 283,68 ₴
4 838,43 ₴
- В наявності
- Код: 5901238256533-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів Qbrick System One Ultra HD RED 450 PROFI має кришку з органайзерами та знімними відділеннями. Додатково у версії 2.0 є клітини. Він також оснащений поліамідними застібками спеціальної конструкції, що робить їх стійкими до розтріскування. Усередині має два відділення. Серія QBRICK SYSTEM ONE RED виготовлена з запатентованої сировини, дуже стійкої до механічних пошкоджень, а також водонепроникної та пиленепроникної. Його вантажопідйомність становить максимум 50 кг, він витримує навантаження до 120 кг. Qbrick System One RED водонепроникний і пиленепроникний. Великогабаритні електроінструменти можна перевозити в ящиках System One. Модульна конструкція та можливість вільної конфігурації комплекту на базі двох транспортних систем (коробка на колесах або транспортна платформа) дозволяють професіоналові адаптувати комплект під свої потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5 |
| Зовнішні розміри | 585 х 385 х 420 мм |
| Внутрішні розміри | 519 x 305 x 331 мм |
| Висота в пакованні (см) | 43 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 58 |
| Діагональ | 767 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | ONE RED ULTRA HD |
| Ширина в пакованні (см) | 38 |
| Штрих-код | 5901238256533 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 838,43 ₴





