-23%

Садова гойдалка LEOBRO 110 см (Різнобарвна) PTR
2 873,52 ₴
2 212,61 ₴
- В наявності
- Код: SW110-MULTI-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,3 |
| Висота в пакованні (см) | 6 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 82 |
| Діаметр колеса | 110 см |
| Довжина мотузки | 180 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Колір | Різнобарвна |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | Немає |
| Ширина в пакованні (см) | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 212,61 ₴


