-23%

Підвісне крісло-кокон LEOBRO Brown (LB-1059) PTR
11 497,20 ₴
8 852,84 ₴
- В наявності
- Код: LB-1059-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісне крісло-кокон LEOBRO Стильне та зручне підвісне крісло-кокон LEOBRO створене для комфортного відпочинку вдома, на терасі або в саду. Завдяки сучасному дизайну воно гармонійно доповнить будь-який простір, а міцна конструкція забезпечить надійність і довговічність у використанні. Крісло виготовлене з якісних матеріалів: каркас кошика виконаний з оцинкованої сталі (труби φ25×1.0 мм та φ16×0.8 мм), що гарантує міцність і стійкість до зношування. Надійна опорна труба діаметром φ42×2.5 мм та посилена основа φ42×2.0 мм забезпечують відмінну стійкість конструкції. Плетіння з PE ротангу стійке до вологи, ультрафіолету та перепадів температур, що робить крісло ідеальним як для використання на відкритому повітрі, так і в приміщенні. М’яка подушка та накладка додають максимального комфорту, дозволяючи повністю розслабитися під час відпочинку. Основні характеристики: Навантаження: до 150 кг Висота стійки: 195 см Розмір кошика: 110 × 72 × 64 см Підвісне крісло LEOBRO — це поєднання естетики, комфорту та практичності, яке стане улюбленим місцем для відпочинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 22 |
| Висота в пакованні (см) | 18 |
| Висота стійки | 195 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 115 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Розміри сидіння | 110 х 72 х 64 см |
| Ширина в пакованні (см) | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 852,84 ₴










