-23%

Намет двомісний 200×150×120 см кемпінговий туристичний для риболовлі, полювання LU-025GR Хакі PTR
2 644,20 ₴
2 036,03 ₴
- В наявності
- Код: LU-025GR-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туристичний намет — це поєднання лаконічного дизайну та перевіреної функціональності. Його стильна куполоподібна форма ідеально підходить для коротких виїздів, кемпінгу або фестивалів. Завдяки міцному матеріалу Оксфорд, використаному як зовні, так і всередині, намет надійно захищає від дощу та вітру, зберігаючи комфорт усередині навіть у складних умовах.
Намет оснащений ручною системою встановлення з дугами, що гарантує стабільну конструкцію після монтажу. Вхід на блискавці зручний для щоденного використання. В комплекті — 4 кілки для надійного кріплення до ґрунту. Підлога також виготовлена з посиленого Оксфорду, що забезпечує додаткову ізоляцію та захист від вологи.
Компактний, зручний у транспортуванні та витривалий. Ідеальний варіант для тих, хто цінує практичність і стиль. Постачається в сумці-чохлі з ручками, що значно спрощує перенесення і зберігання спорядження після використання.
Характеристики:
Розміри внутрішні: 190*130*100 см
Розміри зовнішні: 200*150*120 см
Комплектація: тент, внутрішній шар, дуги, кілочки, розтяжки
Вага: 1.2 кг
Зверніть увагу!
Перевіряйте цілісність намету та елементів конструкції перед кожним використанням для забезпечення власної безпеки.
Встановлюйте намет на рівній ділянці без каменів, гілок та гострих предметів, які можуть пошкодити тканину.
Встановлюйте намет на безпечній відстані від багаття.
Щоб уникнути дискомфорту під час сну, для встановлення вибирайте максимально плоску ділянку, покриту травою або піском.Якщо місцевість горбиста, лягайте ногами вниз по схилу.
Якщо під час кемпінгу збирається дощ, викопайте дренажну канаву навколо намету для відведення води. Канава повинна розташовуватись максимально близько до зовнішнього краю намету.
Для додаткового вологозахисту використовуйте фут-принт.
Догляд за наметом
Очищення намету від забруднень після використання – важливий аспект, який безпосередньо впливає на термін та якість його служби.Щоб зберегти спорядження:
Ретельно очистьте дно та нижню частину намету від піску та забруднень.
Щоб уникнути появи цвілі, не складайте намет до повного висихання або просушіть тканину при першому випадку.
Не використовуйте мийні засоби для очищення, щоб уникнути втрати водонепроникних властивостей.
Не періть намет у пральній машині.
Зберігайте намет у сухому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Хакі |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 6.9 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 г |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 200 мм |
| Довжина в пакованні | 56 м |
| Ширина в пакованні | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 036,03 ₴










