-23%

Зовнішній акумулятор HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black PTR
1 288,56 ₴
992,19 ₴
- В наявності
- Код: 6942007644914-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black — потужний і зручний зовнішній акумулятор для активних користувачів ґаджетів. Ємність батареї — 10 000 mAh.Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Q37 від HOCO — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.У повербанк HOCO Q37 вбудовано:— кабель USB-C;
— кабель Lightning.Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank HOCO Q37 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного ABS-пластику й вогнестійкого полікарбонату. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Модель Power bank | Q37 |
| Особливості | Вбудовані кабелі |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 118 × 72 × 19 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 992,19 ₴









