-23%

Смарт-годинник BOROFONE BD16 Smart bracelet Black PTR
942,24 ₴
725,52 ₴
- В наявності
- Код: 6941991126574-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартгодинник BOROFONE BD16 — щоденний комфорт і повний контроль над активністю.BOROFONE BD16 — це стильний і практичний аксесуар із 1.47-дюймовим TFT-дисплеєм, який забезпечує яскраве та чітке зображення з будь-якого кута огляду. Завдяки Bluetooth 5.3 ви можете приймати дзвінки безпосередньо з годинника — зручно навіть у русі, коли смартфон не під рукою.ДЛЯ АКТИВНОГО РИТМУBD16 допомагає підтримувати здорові звички: відстежує сон, активність і тренування, повідомляє про повідомлення та події. Спортивні режими допоможуть контролювати навантаження, а функції жіночого здоров’я — краще планувати свій день. Також є прості ігри — для коротких перерв між справами.ГОТОВИЙ ДО ВИКЛИКІВГодинник має захист IP67 — не боїться бризок, дощу та інтенсивного використання протягом дня. Акумулятор 200 mAh забезпечує 3 – 5 днів роботи без підзарядки залежно від активності використання.ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІПроцесор Zhongke AB5692C та 32 МБ пам’яті ROM гарантують стабільну роботу інтерфейсу та функцій годинника. Підтримка 22 мов, включно з українською, польською, англійською, іспанською та іншими, робить BD16 універсальним рішенням для користувачів з усього світу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, GPS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Застосунок | Zhongwei/Fe Fit |
| Колір | Black |
| Мoдель | BD16 |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір дисплею | 1.47" |
| Розміри | 43 × 25.4 × 10.2 мм |
| Спосіб зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 32 Mb |
| Функції | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, Bluetooth-дзвінки тощо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725,52 ₴





