-23%

Тримач телефона ACEFAST E40 lazy holder Black PTR
639,60 ₴
492,49 ₴
- В наявності
- Код: 6974316286127-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ACEFAST E40 lazy holder Black — багатофункціональний тримач для смартфона або планшета.РОБИТЬ ЖИТТЯ ПРОСТІШЕ− Можливість дивитися фільми, знімати відео, читати рецепти, грати ігри тощо. без допомоги рук.
− Гнучка ніжка зручна у використанні, особливо якщо у людини слабкі руки або інвалідність.
− Затискач відкривається до 8 см, добре підходить для різних столів, полиць, столів на кухні, спальні, вітальні, офісі і т.д.НАДІЙНИЙ ТА СТІЙКИЙ− Затискач забезпечує надійну та міцну фіксацію телефонів у потрібному місці.
− Простота регулювання ваших пристроїв у горизонтальній або вертикальній орієнтації.ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН− Цей тримач для телефону дозволяє повертати його на 360° для ідеального огляду та оптимального положення вашого пристрою.
− Виготовлений із гнучкого та міцного довгого важеля (365 мм) для максимальної відповідності вашим потребам.ПРЕМІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ− Ніжка з алюмінієвого сплаву надійно утримуватиме ваші пристрої.
− Силіконові протиковзкі накладки на затиску захищають меблі та пристрої від подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Мoдель | E40 |
| Матеріал | ABS + PC + алюмінієвий сплав + силікон |
| Особливості | Діапазон кріплення пристрою 5 – 80 мм |
| Розміри | 922 × 55 × 137 мм |
| Сумісність | З пристроями з шириною від 126 до 365 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492,49 ₴









