-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White PTR
967,20 ₴
744,74 ₴
- В наявності
- Код: 6974316282853-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White — це мережевий зарядний пристрій виконаний за технологією GaN-зарядок. Має вихідну потужність 30 Вт, підтримку стандарту PD, завдяки чому впорається із зарядкою вашого ґаджета вдвічі швидше звичайного МЗП. В комплект входить зарядний кабель ACEFAST C3-03 з роз'ємами Type-C та пропускною здатністю до 60 Вт.Чому варто обрати GaN зарядку?1. Енергоефективність. GaN-зарядки мають на 10-15% нижчі показники втрати енергії ніж класичні кремнієві зарядки.
2. Безпека. GaN-зарядки мають більш високий діапазон робочої температури без перегрівань. Оскільки нітрид галію може витримувати і проводити більш високу напругу та вищі температури, ніж кремній.Основні характеристики ACEFAST A77:— Потужність: 30 Вт, підтримка стандарту швидкої зарядки PD.
— Матеріал корпусу: вогнетривкий пластик (PC). Надійний та міцний матеріал, що забезпечує тривале використання зарядного пристрою.
— Розміри: 70,5 х 33,5 х 33,5 мм. Вага — 48 грами.
— Сертифікація: CE, RoHS, EAC, ERP6 — повністю безпечний МЗП, сертифікований для використання з ґаджетами на базі ОС Android. Чудово впорається із зарядкою iPhone, iPad з використанням кабелю USB-C — Lightning роз'ємами.
— Зарядний пристрій GaN має більш стабільну зарядку та менше нагрівання.
— Може здійснювати екстрену зарядку PD для ноутбуків з роз'ємом USB-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
| Вага | 48 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100–240 V, 0.8 A, 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю | 1.2 |
| Кабель | Type-C |
| Мoдель | A77 mini GaN charger set (C3-03) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744,74 ₴


