-23%

Зовнішній акумулятор HOCO J102 Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black PTR
932,88 ₴
718,32 ₴
- В наявності
- Код: 6931474783608-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO J102 Cool figure — зовнішній акумулятор з ємністю 10000 мАг. Роз’єми USB Type-C та USB-A дають змогу заряджати два гаджета одночасно.СТИЛЬНИЙ І МІЦНИЙНезважаючи на таку значну потужність, пауербанк виконаний у компактних габаритах. Важить 230 г. Корпус виготовлений із міцних матеріалів: ABS-пластику й полікарбонату. Вони добре захищають акумулятор від ударів, дрібних механічних ушкоджень.ІНДИКАТОР ЗАРЯДУЩоб дізнатися поточний рівень заряду акумулятора, треба лише натиснути на кнопку. Повербанк відразу обчислить кількість енергії, що залишилася, і покаже це за допомогою LED-дисплею.МУЛЬТИЗАХИСНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИЗовнішній акумулятор HOCO J102 Cool figure має захист від короткого замикання, перезаряду, перепадів напруги тощо. Можна бути впевненими, що заряджання смартфона буде безпечним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J102 Cool figure |
| Потужність | 12 W Вт |
| Особливості | LED-дисплей |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 149×70×17 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718,32 ₴






