-26%

Forsining 6909 Blue-Cuprum-White PTR
2 716,52 ₴
2 010,22 ₴
- В наявності
- Код: 1059-0034-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинники Forsining 6909 Blue-Cuprum-White - це стильний чоловічий аксесуар з механізмом автоподзаводу. Корпус виготовлений з високоякісної годинникової сталі бронзового кольору, а синій ремінець доповнює елегантний вигляд. Модерний циферблат має аналогові стрілки та функції для відображення часу, дати, місяця і дня тижня. Годинники водонепроникні на побутовому рівні (30 м) та мають стійке до подряпин мінеральне скло. Діаметр корпусу становить 45 мм, а товщина - 12 мм. Додаткова інформація: гарантія 12 місяців, розкладна застібка та довжина ремінця - 22 см. Виробник – Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Застежка | Розкладна |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Годинникова сталь |
| Матеріал ременів | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Стать | Чоловічі |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип механізму | Механіка з автоподзаводом |
| Функції | Години, хвилини, секунди, дата, місяць, день тижня |
| тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 010,22 ₴









