-26%

Жіноча сумка крос-боді з натуральної шкіри флотар SKILL білий PTR
2 824,59 ₴
2 090,20 ₴
- В наявності
- Код: SW120-4-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка, функціональна та стильна — ця жіноча сумка крос-боді з натуральної шкіри флотар білого кольору стане вашим універсальним аксесуаром на кожен день. Завдяки двом окремим відділам ви зможете зручно організувати свої речі, не жертвуючи елегантністю.
М’яка текстурована шкіра флотар приємна на дотик і стійка до щоденного використання. Білий колір додає образу свіжості, роблячи сумку ідеальною для весняно-літнього сезону.
СТРУКТУРА:
• два відділення на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• одна внутрішня кишеня без застібки
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 145 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090,20 ₴










