-26%

Жіноча сумка крос-боді з натуральної шкіри флотар SKILL PTR
2 824,59 ₴
2 090,20 ₴
- В наявності
- Код: SW100-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна та стильна сумка крос-боді – ідеальний вибір для жінок, які цінують практичність і елегантність у кожній деталі. Виготовлена з натуральної шкіри флотар чорного кольору, вона поєднує в собі витончену текстуру, стійкість до подряпин та зносостійкість.
Компактна, але містка, ця модель дозволяє комфортно розмістити все необхідне – від гаманця до смартфона. Регульований плечовий ремінь забезпечує зручність у носінні, а якісна фурнітура додає аксесуару довершеного вигляду.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• одна внутрішня кишеня без застібки
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 140 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090,20 ₴








