-26%

Жіноча бананка з натуральної замші SKILL чорна PTR
2 658,34 ₴
1 967,17 ₴
- В наявності
- Код: SW130-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча бананка з чорної замші — це стильний і зручний аксесуар, що поєднує в собі елегантність і практичність. Виготовлена зі 100% натуральної замші, вона має м’яку, приємну на дотик текстуру та матове, глибоко чорне покриття, яке додає образу витонченості.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1000 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 29 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 967,17 ₴










