-26%

Обкладинка на посвідчення офіцера (чорний) PTR
748,12 ₴
553,61 ₴
- В наявності
- Код: SR037-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка виготовлена з високоякісної натуральної шкіри чорного кольору, що забезпечує довговічність, елегантний зовнішній вигляд та приємну на дотик фактуру. Має класичний строгий дизайн, що відповідає вимогам до службових аксесуарів.
СТРУКТУРА:
-Стриманий дизайн без зайвих деталей
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Вид шкіри: гладка
- Колір: чорний
- Тип моделі: обкладинка на посвідчення офіцера
- Фурнітура: відсутня
- Розмір: (В*Ш*Г) - 13.5см*9.5см*0,5см
СТРУКТУРА:
-Стриманий дизайн без зайвих деталей
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Вид шкіри: гладка
- Колір: чорний
- Тип моделі: обкладинка на посвідчення офіцера
- Фурнітура: відсутня
- Розмір: (В*Ш*Г) - 13.5см*9.5см*0,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шкіра кайзер |
| Довжина | 135 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Обкладинка на посвідчення офіцера |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | (В*Ш*Г) — 13.5 см*9.5 см*0,5см |
| Тип моделі | Обкладинка на посвідчення офіцера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553,61 ₴







