-26%

Брелок з натуральної італійської шкіри (оранжевий) PTR
249,38 ₴
184,54 ₴
- В наявності
- Код: SO-103-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок з натуральної італійської шкіри яскравого оранжевого кольору з тисненням під крокодилячу шкіру — сміливий та ефектний аксесуар, що додає енергії вашому щоденному стилю. Завдяки щільній, текстурній шкірі він вирізняється високою міцністю та приємним тактильним відчуттям. Оранжевий відтінок створює виразний акцент, який легко знайти на сумці чи рюкзаку та який виглядає сучасно й динамічно. Такий брелок стане чудовим вибором для тих, хто любить нестандартні, помітні деталі та цінує якісні аксесуари, що служать довго й виглядають бездоганно.
СТРУКТУРА:
• шкіряна основа
• кільце для кріплення
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Вид шкіри: імітація шкіри крокодила
- Тип моделі: брелок
- Фурнітура: металева
- Розмір: 11см.
СТРУКТУРА:
• шкіряна основа
• кільце для кріплення
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Вид шкіри: імітація шкіри крокодила
- Тип моделі: брелок
- Фурнітура: металева
- Розмір: 11см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 11 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Покриття | Нікель |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 1 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 11см |
| Тип моделі | Брелок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184,54 ₴




