-26%

Обкладинка на паспорт із натуральної гладкої шкіри чорний PTR
698,25 ₴
516,70 ₴
- В наявності
- Код: SR008-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та надійна обкладинка для паспорта, виготовлена з натуральної шкіри — ідеальне поєднання елегантності, якості та практичності. Класичний чорний колір пасує до будь-якого стилю та додає статусності. Внутрішні кишені надійно фіксують документи, захищаючи їх від зносу та пошкоджень.
СТРУКТУРА:
• обкладинка без застібки та додаткових кишень;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шкіра кайзер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 13.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Гарантія | 1 мес. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516,70 ₴





