-26%

Ремінь чоловічій з натуральної шкіри коричневий PTR
1 411,46 ₴
1 044,48 ₴
- В наявності
- Код: SBR002-2-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Достойний чоловічий аксесуар, який відмінно підходить для повсякденного носіння. Якісні матеріали, стильна металева пряжка та акуратний зовнішній вигляд. Ремінь виконаний із натуральної телячої шкіри та металевої фурнітури. Лицьова сторона ременя захищена від вологи, жиру та агресивних середовищ. Догляд – мінімальний, за потреби (сухе чищення).
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Вид шкіри: гладка
- Фурнітура: нікель
- Колір: коричневий
- Ширина: 4см
- Максимальна довжина ременя: 115-130 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 125 мм |
| Колір | Коричневий |
| Коротшає | Так |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Класичний |
| Ширина ремня | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Гарантія | 1 мес. |
| Довжина ременя | 125 мм |
| Укорочується | Да |
| Ширина ременя | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044,48 ₴






