-26%

Класичний гаманець із натуральної шкіри чорний PTR
1 162,09 ₴
859,95 ₴
- В наявності
- Код: SD009-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей гаманець із натуральної шкіри - втілення класичного стилю і елегантності в чорному кольорі.
Виготовлений із високоякісної шкіри Crazy Horse, він об'єднує в собі надзвичайну міцність та розкішний вигляд.
Чорний колір цього гаманця надає йому універсальність і створює враження строгості і солідності.
Цей аксесуар ідеально поєднується з будь-яким образом і підходить для будь-якої ситуації.
СТРУКТУРА:
• одне відділення для купюр
• 2 осередки для карток
• монетниця на кнопці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шкіра кайзер |
| Довжина | 11.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Гарантія | 1 мес. |
| Кількість відділень для кредитних карток | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859,95 ₴







