-26%

Кроссбоді, бананка із натуральної шкіри, шкіряна сумка на пояс чорна PTR
5 817,09 ₴
4 304,65 ₴
- В наявності
- Код: EX-009-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унікальна шкіряна чоловіча сумка-кроссбоді зі вставкою з натуральної шкіри крокодила, не просто аксесуар, це втілення елегантності та вишуканості.
Бананка на пояс з натуральної шкіри створена, щоб ви могли носити з собою всі необхідні речі - від документів і гаджетів до гаманця - з комфортом і стилем.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• одна внутрішня кишеня на молнії
• дві внутрішні кишені без застібки
• одна кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 24 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 120 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 304,65 ₴







