-26%

Чоловіча сумка-бананка на пояс з натуральної зернистої шкіри SKILL (чорна) PTR
2 824,59 ₴
2 090,20 ₴
- В наявності
- Код: SKL-028-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця бананка надає вашому образу елегантності. Оригінальний дизайн сумки на пояс робить її видовищною та виразною.
Вона створена для тих, хто цінує індивідуальний стиль та вибірність у деталях. Така сумка підкреслить вашу особистість і додасть шарму вашому образу.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
• внутрішня кишеня на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 36 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090,20 ₴









