-26%

Сумка чоловіча SKILL бананка шкіряна чорна PTR
2 990,84 ₴
2 213,22 ₴
- В наявності
- Код: SKL-021-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця шкіряна банака - символ стилю та функціональності. Оригінальний дизайн, одне основне відділення, дві внутрішні кишені та зручна кишеня ззаду.
Надійний нікелевий фастекс і комфортний якісний ремінь забезпечують вишуканий образ і зручність.
бананка на пояс з натуральної шкіри - це не лише стильний аксесуар, але і практичний предмет, який допоможе вам носити свої речі з комфортом.
Вона стане відмінним доповненням до вашого образу та стилю.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• внутрішня кишеня на молнії
• внутрішня кишеня зі швидким доступом
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 18 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 213,22 ₴






