-26%

Портмоне чоловіче шкіряне чорне PTR
1 577,71 ₴
1 167,51 ₴
- В наявності
- Код: SR015-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче портмоне з натуральної гладкої шкіри - це ідеальний вибір для чоловіків, які цінують якість та елегантність.
Виготовлене з високоякісної шкіри, це портмоне має розкішний зовнішній вигляд і приємне на дотик текстурне відчуття.
Завдяки своєму дизайну, портмоне забезпечує зручний доступ до грошей, карт, документів та інших необхідних предметів.
Його компактні розміри та місткість роблять його ідеальним вибором як для повсякденного використання, так і для особливих випадків.
СТРУКТУРА:
• три відділення для купюр
• 6 осередків для карт
• відділення на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Шкіра кайзер |
| Довжина | 17 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 167,51 ₴








