-26%

Гаманець чоловічий із натуральної шкіри з тисненням під крокодила коричневий PTR
1 162,09 ₴
859,95 ₴
- В наявності
- Код: SH016-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гаманець із натуральної шкіри Crazy Horse з фактурним тисненням - це вираз оригінального дизайну та вишуканості. Цей аксесуар вражає своєю унікальністю і практичністю, створений для тих, хто цінує ексклюзивність.
Натуральна шкіра Crazy Horse, використана для створення цього гаманця, має природну текстуру та міцність, що робить її ідеальним матеріалом для аксесуарів.
Фактурне тиснення на шкірі додає гаманцю особливого характеру та стилю.
СТРУКТУРА:
• одне відділення для купюр
• 4 осередки для карток
• монетниця на кнопці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 12 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859,95 ₴









