-26%

Сумка чоловіча слінг із натуральної шкіри чорна PTR
1 743,96 ₴
1 290,53 ₴
- В наявності
- Код: SL026-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча сумка через плече - це ідеальний компаньйон для організації вашого повсякденного життя. Вона втілює в собі зручність та надійність, завжди допомагаючи вам мати всі важливі речі під рукою.
Завдяки відмінній якості та надійному виготовленню, ця сумка слінг із натуральної шкіри готова служити вам протягом багатьох років.
Чоловічий слінг спроектований так, щоб усі ваші речі були організовані і зручно доступні. Ви можете бути впевнені, що ваші документи, сучасні гаджети і гроші завжди будуть в безпеці та під рукою.
СТРУКТУРА:
• дві кишеня з лицьової сторони на молнії
• одна кишеня з тильної сторони на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 25 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290,53 ₴









