-26%

Ключниця чоловіча SKILL шкіряна чорна PTR
581,88 ₴
430,59 ₴
- В наявності
- Код: SL020-2-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна ключниця – дуже корисна та практична річ. Оригінальна форма цієї ключниці робить її неповторною та стильною.
Вона може бути чудовим доповненням до вашого образу та виразом вашої індивідуальності.
Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця ключниця не тільки стильна, але й міцна. Ця шкіряна ключниця - це більше, ніж просто аксесуар.
Вона створена для комфорту та стилю, додає організованості у вашому житті та робить вашу повсякденну рутину більш зручною та елегантною.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• металеве кільце для кріплення ключів
• карабін для кріплення ззовні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430,59 ₴






