-26%

Сумка чоловіча бананка чорна PTR
1 145,46 ₴
847,64 ₴
- В наявності
- Код: SL011-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча бананка вражає своєю елегантністю та практичністю. Виготовлена із високоякісної PU шкіри, вона надає вам шарму та стилю, не пошкоджуючи при цьому природу.
Зручна та вмістка, ця поясна сумка створена для зберігання вашого майна організовано та легко доступно.
Ви зможете носити в ній гаманці, ключі, смартфон та інші дрібниці, завжди маючи їх під рукою.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Гарантія | 1 міс. |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847,64 ₴







