-26%

Сумка чоловіча на пояс із натуральної шкіри чорна PTR
2 076,46 ₴
1 536,58 ₴
- В наявності
- Код: SL009-2-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-бананка з натуральної шкіри - зручність і стиль в одному виробі. Її оригінальний дизайн надає вашому образу неповторного характеру, а вмісткі кишені дозволяють організувати ваші речі з легкістю.
Завдяки цій поясній сумці, ви завжди будете мати під рукою все необхідне, не відчуваючи дискомфорту. Вона ідеально підходить для повсякденних справ, прогулянок чи подорожей.
Стильна та практична, ця поясна бананка стане вашим вірним спутником у будь-яких обставинах.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Флотар |
| Висота | 13 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина: | 26 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 536,58 ₴









