-26%

Бананка чоловіча шкіряна чорна PTR
2 076,46 ₴
1 536,58 ₴
- В наявності
- Код: SL002-2-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча сумка на пояс - вираз елегантності та практичності, і вона створена для справжніх чоловіків, які цінують стиль і функціональність.
Виготовлена з натуральної шкіри високої якості, вона вражає своєю досконалою обробкою та дбайливими деталями.
Якісна фурнітура додає вишуканості і надійності цій сумці, забезпечуючи довгий термін служби.
Ваші речі завжди будуть під рукою, і ви будете виглядати стильно та модно завдяки цій чудовій бананці з натуральної шкіри.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• внутрішня кишеня на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина: | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 536,58 ₴




