-26%

Бананка чоловіча із натуральної шкіри чорна PTR
1 993,34 ₴
1 475,07 ₴
- В наявності
- Код: SL001-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця шкіряна бананка - ідеальний аксесуар для активних і стильних людей, які цінують практичність і елегантність в одному об'єкті.
Вона оснащена декількома вмісткими кишенями, дозволяючи легко розмістити ваші необхідні речі.
Ви зможете використовувати її на щодень або як частину свого образу на особливих подіях. Ваші речі завжди будуть під рукою, і ви будете виглядати стильно та модно завдяки цій чудовій бананці з натуральної шкіри.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• внутрішня кишеня на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 27 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475,07 ₴







