-26%

Ключниця чоловіча SKILL із натуральної шкіри чорна PTR
581,88 ₴
430,59 ₴
- В наявності
- Код: SL019-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна ключниця - це вишуканий аксесуар, який поєднує в собі стиль та практичність. З одним кільцем для ключів і карабіном для кріплення на пояс або сумку, вона створена для зручного та організованого зберігання ваших ключів і забезпечує легкий доступ до них в будь-який момент.
Ця шкіряна ключниця виготовлена з натуральної шкіри високої якості, що надає їй елегантний вигляд та міцність. Вишукана текстура шкіри робить її особливою та приємною на дотик.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• металеве кільце для кріплення ключів
• карабін для кріплення ззовні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Флотар |
| Висота | 2.5 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430,59 ₴






