-26%

Сумка чоловіча SKILL бананка із натуральної шкіри чорна PTR
2 658,34 ₴
1 967,17 ₴
- В наявності
- Код: SKL-008-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на пояс з натуральної шкіри - це стильний і практичний аксесуар, який відмінно підійде для тих, хто цінує комфорт і елегантний дизайн.
Ця шкіряна бананка обладнана декількома вмісткими кишенями, що дозволяє зручно організувати свої речі та аксесуари.
Виконана з високоякісної натуральної шкіри, вона не лише додасть вам стилю, але і буде служити надійно та довго завдяки використанню якісної фурнітури.
Подаруйте її собі або своїй близькій особі, і ви будете вражені якістю та стилем цього виробу.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з лицьової сторони
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
• внутрішня кишеня на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина: | 27 мм |
| Об'єм | 2 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 967,17 ₴









