-26%

Сумка чоловіча SKILL бананка із натуральної шкіри чорна PTR
2 492,09 ₴
1 844,15 ₴
- В наявності
- Код: SKL-007-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна сумка на пояс поєднує в собі функціональність та стиль, дозволяючи зберігати ваші особисті речі, такі як гаманці, ключі чи телефон, в зручному та організованому вигляді.
Ззовні, ви маєте одну кишеню спереду, завдяки якій ваші необхідні речі завжди під рукою.
Ззаду - ще одна кишеня, що застібається на блискавку, усередині сумки додаткова кишеня, також на блискавці де ви можете зберігати найцінніші речі.
Ця чоловіча бананка - це не просто аксесуар, вона також ідеальний подарунок. Її стиль та функціональність роблять її приємним і корисним сюрпризом.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
• внутрішня кишеня на молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина: | 26 мм |
| Об'єм | 2 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 844,15 ₴









