-26%

Сумка чоловіча SKILL бананка із натуральної шкіри чорна PTR
2 824,59 ₴
2 090,20 ₴
- В наявності
- Код: SKL-006-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча бананка - це втілення стилю та практичності. Вона виготовлена із натуральної шкіри високої якості, що надає їй вишуканого вигляду та відмінної міцності.
Сумка має дві зовнішні кишені для зручності, з блискавкою для більшої безпеки і організації. Усередині також є додаткова кишеня без замка, де ви можете зберігати дрібні речі чи документи.
Ця бананка з натуральної шкіри ідеально підходить для чоловіків, які цінують комфорт і стиль в їх повсякденних образах.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
• внутрішня кишеня без молнії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина: | 37 мм |
| Об'єм | 3 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090,20 ₴









