-26%

Сумка чоловіча SKILL бананка із натуральної шкіри чорна PTR
2 658,34 ₴
1 967,17 ₴
- В наявності
- Код: SKL-002-2-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка на пояс - унікальний аксесуар, який є втіленням елегантності та стилю. Виготовлений із натуральної шкіри флотар високої якості, він вразить вас своєю вишуканістю та дизайном.
Зручна кишеня спереду дозволить вам зберігати дрібні речі або необхідні документи під рукою.
Регульований преміум ремінець, обшитий натуральною шкірою, металевий фастекс, італійська фурнітура - з цією бананкою ви будете виглядати стильно та впевнено, а висока якість шкіряної бананки та деталі підкреслять ваш неперевершений смак.
СТРУКТУРА:
• одне основне відділення на молнії
• зовнішня кишеня на молнії з тильної сторони
• подвійна металева молнія
• ремінь обшитий шкірою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKILL |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальний обхват талії | 130 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 мм |
| Гарантія | 1 міс. |
| Довжина: | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 967,17 ₴







