-23%

Жіночий діловий портфель сумка для документів. Жіноча сумка під документи, планшет, ноутбук - PTR
2 494,44 ₴
1 920,72 ₴
- В наявності
- Код: 1325-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий діловий портфель сумка для документів. Жіноча сумка під документи, планшет, ноутбук
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 39 см;
Ширина за основою: 9 см;
Висота: 29 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Ділова |
| Паковання засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920,72 ₴










