-23%

Чоловіча сумка на плече для ноутбука, планшета. Офісна сумка папок із документами - PTR
2 494,44 ₴
1 920,72 ₴
- В наявності
- Код: 1325Ф-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка на плече для ноутбука, планшета. Офісна сумка папок із документами
Характеристики:
Матеріал: якісна екошкіра;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 39 см;
Ширина за основою: 9 см;
Висота: 29 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1000 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 920,72 ₴










