-23%

Чоловічі сонцезахисні окуляри з поляризацією Ray ban (1532) PTR
1 090,44 ₴
839,64 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель: 69060
Тип: чоловічі
Опис:
- 100% UV захист
- лінзи полікарбонат
- поляризапція
- наявність відповідного маркування
- якісна фурнітура
Чохол у вартість не входить, ціна футляра 390 грн
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 47 мм |
| Довжина завушника | 136 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Міст | 20 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Поляризація | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,64 ₴




