-23%

Чоловічі окуляри антіфари для водіїв Lacoste (23025) PTR
1 308,84 ₴
1 007,81 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель: 23025
Тип: чоловічі
Опис:
- 100% UV захист
- лінзи полікарбонат
- поляризація
- наявність лого
- наявність відповідного маркування
- якісна фурнітура
Чохол в комплекті не йде, вартість фірмового футляра 590 грн
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 45 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Міст | 15 мм |
| Ширина лінзи | 64 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Жовтий |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Поляризація | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007,81 ₴



