-23%

М'ясорубка електрична 3200 Вт SOKANY SK-094 PTR
15 238,08 ₴
11 733,32 ₴
- В наявності
- Код: SK-094-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте потужну та багатофункціональну м'ясорубку? Зверніть увагу на модель SOKANY SK-094. Ця м'ясорубка допоможе вам легко та швидко перемолоти інгредієнти для виготовлення напівфабрикатів. М'ясорубка має корпус із нержавіючої сталі, що робить її міцною та довговічною. Вона комплектується двома решітками, що дозволяє готувати звичайний або рублений фарш, а також насадками для ковбасок та кеббе.
М'ясорубка проста у використанні. Вам потрібно підключити її до розетки, нарізати м'ясо на невеликі шматки і пропустити через м'ясорубку. Після використання м'ясорубку легко чистити. Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість, функціональність та доступність. Пристрій допоможе вам швидко та легко приготувати фарш для котлет, пельменів, ковбас та інших страв.
Характеристики:
Потужність: 3200 Вт
Опції: захист від перевантаження, реверс
Напруга: 220-240 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 733,32 ₴









