-23%

Тример для стрижки VGR HP-V-972 професійний 4 насадки PTR
2 188,68 ₴
1 685,28 ₴
- В наявності
- Код: HP-V-972-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний триммер для стрижки VGR V-972 на акумуляторі призначений для стрижки та моделювання волосся, бороди. Окантувальна машинка застосовується для оформлення контурів стрижки: лінія окантовки в шийно-комірцевій зоні та за вухами, гоління бороди, вусів, баків або підчистки після машинки. У тому числі нею виконують візерунки на волоссі – стрижки-татуювання.
Потужний високошвидкісний двигун забезпечує гоління та стрижку з високою ефективністю, не витягує волосся та не пошкоджує шкіру.
Акумулятор може бути заряджений безпосередньо за допомогою зарядного блоку адаптера USB.
Характеристики:
Акумулятор, що перезаряджається: 1400 mah
180 хв безперервної роботи
Заряджання: 2 години
Матеріал лез: нержавіюча сталь
Довжина стрижки: 1,5, 3, 4,5, 6 мм
Комплектація:
Тример для стрижки волосся
Масло
4 кінцеві гребінці
USB кабель
Інструкція
Упаковка
Цей товар знаходиться в герметичній блістерній упаковці, тому обов'язково перевірте цілісність блістера. У разі виявлення дефектів упаковки або надсилання вам помилкового товару, будь ласка, повідомте нам одразу після отримання для заміни товару.
Після порушення цілісності блістера товар не підлягає поверненню. У разі виявлення у товару заводських несправностей ви можете повернути або замінити його протягом 14 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Швидкість мотора | 7200 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685,28 ₴









