-23%

Пароварка електрична трирівнева 650 Вт 11 л з таймером і захистом від перегріву Sokany SK-07018 PTR
5 163,60 ₴
3 975,97 ₴
- В наявності
- Код: SK-07018-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пароварка Sokany SK-07018 – це містка та універсальна пароварка, що ідеально підходить для приготування овочів, м'яса, риби та інших страв на пару. Завдяки цьому способу термообробки продукти зберігають максимум поживних речовин та натуральний смак. Основні характеристики: об'єм 11 літрів; розмір 28х24х37 см; потужність: 650 Вт; кількість ярусів 3 штуки; Функції: таймер, автоматичне вимкнення, захист від перегріву. Пристрій оснащений зручним таймером, який дозволяє встановити потрібний час приготування. Після закінчення процесу пароварка автоматично вимикається, забезпечуючи комфорт та безпеку у використанні. Пароварка Sokany SK-07018 – ідеальний вибір для тих, хто піклується про здорове харчування та зручність на кухні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість ярусів пароварки | 3 |
| Кількість ємностей | 3 |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 г |
| Загальний об'єм | 11 |
| Об'єм першої парової ємності | 3.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 975,97 ₴








