-23%

Ручний відпарювач 1500 Вт парогенератор парова праска для тканини Sokany SK-12003 PTR
2 809,56 ₴
2 163,36 ₴
- В наявності
- Код: SK-12003-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпарювач Sokany - це потужний паропраска, призначений для ефективного вертикального відпарювання одягу і штор. Завдяки швидкому розігріванню, пристрій готовий до використання всього за 15 секунд, що робить процес відпарювання швидким і зручним. > Основні характеристики: розмір 6.5х12.5х28.5 см; потужність 1500 Вт; об'єм резервуара для води 260 мл; відпарювач розігрівається всього за 15 сек; відпарювання будь-яких тканин; паровий удар; LED дисплей; довжина шнура 1.8 м. Паровий випрямляч призначений для відпарювання різних видів тканин, включаючи бавовну, шерсть, шовк, волокна та інші. Натискання кнопки подачі пари створює потужний струмінь пари для більш ефективного відпарювання. Інформативний LED дисплей полегшує керування пристроєм, надаючи інформацію про поточний стан та режими роботи, а довгий шнур забезпечить свободу руху в процесі використання відпарювача. Парогенератор Sokany - це зручний та ефективний пристрій для швидкого та якісного відпарювання вашого одягу та штор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Регулювання сили пара | Так |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Можливість доливання води | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Протикраплинна система | Так |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 г |
| Час нагрівання до утворення пари | 0.15 |
| Час безперервної роботи без доливання води | 6 |
| Гарантія | 3 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 163,36 ₴






