-23%

Електричний гриль-барбекю 2000 Вт SOKANY SK-273BG PTR
1 896,96 ₴
1 460,66 ₴
- В наявності
- Код: SK-273BG-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний гриль-барбекю SOKANY SK-273BG – ідеальний вибір для домашнього використання. Завдяки компактним розмірам для нього знайдеться місце на кухонній стільниці, садовому столику або іншій горизонтальній поверхні в умовах прямого доступу до електромережі. Гриль має регульовані ніжки, що дозволяють компенсувати нерівності робочої зони, забезпечуючи стійкість пристрою під час використання.
Гриль оснащений ТЕНом потужністю 2000 Вт зі швидким нагріванням та оптимальною площею розподілу тепла. Це гарантує рівномірне приготування страв, незалежно від розміру інгредієнтів. Пристрій має хромовану решітку та піддон для збору жиру. Розміри решітки дозволяють готувати одночасно кілька стейків, рибу чи овочі на велику компанію.
Барбекю має механічне управління та п'ятиступінчасте регулювання температури, що дає можливість встановити оптимальний діапазон залежно від продуктів та бажаного ступеня просмажування. Вся конструкція легко розбирається для миття після використання.
Характеристики:
Потужність: 2000 Вт
Матеріал корпусу: сталь
Матеріал решітки: хромована сталь
Розмір решітки: 38,5*21,5 см
Кількість температурних режимів: 5
Довжина шнура: 70 см
Розміри: 48*35*6 см
Вага: 2,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи | Да |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Глибина робочої поверхні | 38.5 см |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Немає |
| Споживана потужність | 2000 кВт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип нагрівної поверхні | Решітка |
| Тип прибора | Електричний гриль-барбекю |
| Ширина | 35 см см |
| Ширина робочої поверхні | 21.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460,66 ₴







