-23%

Апарат для солодкої вати 500 Вт Sokany SK-520P Рожевий PTR
4 945,20 ₴
3 807,80 ₴
- В наявності
- Код: SK-520P-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sokany SK-520 - це хороший вибір для тих, хто шукає швидкий, простий та безпечний спосіб приготування солодкої вати. Його легко чистити, має стильний дизайн, але може бути гучним під час роботи. Знімна чаша та прозора кришка роблять апарат легким у чищенні. Sokany SK-520 обладнаний захистом від перегріву та ніжками.
З потужністю 500 Вт, цей апарат швидко перетворює звичайний цукор на чарівну, легку та ніжну солодку вату. дна кнопка на включення та вимикання забезпечує максимальну легкість використання.
Характеристики:
Тип: Настільний
Потужність: 500 Вт
Напруга: 220 В
Частота: 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Вид витратного матеріалу | Цукрова вата |
| Джерело живлення | Електрика |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Діаметр уловлювача | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 120 сек |
| Гарантія | 6 міс |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 807,80 ₴








