-23%

Електротурка Sokany SK0137 автоматична 550 Вт 250 мл PTR
4 469,40 ₴
3 441,44 ₴
- В наявності
- Код: SK0137-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжній аромат кави Окуніться в світ неперевершеного аромату кави завдяки кавоварці Sokany SK-0137. З потужністю 550 Вт та місткістю 250 мл, цей кавоварник стане вашим вірним помічником у створенні ідеального напою кожного разу. Нержавіюча сталь ємності не входить у реакцію з напоями і змінює їх смак. Аромат на кожен день Sokany SK-0137 вміє виділяти найтонший аромат вашого улюбленого напою. Завдяки ефективній системі заварювання, кожна крапля кави насичена смаком та ароматом, щоб ви отримували тільки найкраще. Простота та зручність Компактний та ергономічний дизайн робить Sokany SK-0137 ідеальним для будь-якої кухні. Простий у використанні та легкий у догляді, цей кавоварник швидко стане вашим найкращим другом в ранкових ритуалах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована техніка | Немає |
| Гарантія | 3 міс |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм | 0.25 мл |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Призначення | Побутове |
| Тип кави, що використовується | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип керування | Механічний |
| Ширина | 14 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 441,44 ₴








